KOUPÍTE SI SVÉHO UPRCHLÍKA? JÁ HNED ČTYŘI!

Napsal Jan Hofírek (») 3. 5. 2016 v kategorii CO NA TO ŘÍKÁM, přečteno: 1062×

Auprchlicinalodi

Je to vlastně skvělá zpráva, ten návrh EU, že by se země, které nechtějí plnit kvóty, mohly „vykoupit“, a to tak, že za každého odmítnutého utečence by zaplatily. Nepřeji si nic jiného, než aby byl co nejrychleji schválen a uveden do praxe. Ptáte se proč?
Je to tak bijící do očí, jednoduché, triviální – a hlavně supervýhodné! Dokonce se divím, že jsem první, kdo na to přišel. A vás, moji milí čtenáři, moc a moc prosím, nechte si to, co teď napíšu, pro sebe. Nikomu o tom neříkejte, protože kdyby se to dozvěděli všichni, určitě by se to začalo provádět ve velkém, stal by se z toho lukrativní byznys, mého nápadu by se zmocnila neviditelná ruka trhu – a já a vy bychom nakonec ostrouhali. Takže, nikomu ani muk, a já vám to teď prozradím.
Jak už jsem zmínil, když nějaká země nebude chtít uprchlíka, zaplatí pokutu. A víte kolik? Skoro sedm melounů za jednoho! Už vám začíná svítat?
Takže uvažujme logicky. Jestliže platí A, zřejmě také bude platit B. Jinými slovy – jestliže za odmítnutí jednoho Iráčana z Bangladéše je trestní sazba těch sedm mega, za přijetí každého Syřana z Afghánistánu nad určené kvóty naopak ty melouny dostane – kdo asi? Pochopitelně ten, kdo si ho vezme! A proč by to musel být zrovna stát? Každý z nás má právo na svého uprchlíka a na spravedlivou odměnu za takovéto nádherné humanitární gesto a uvědomělou demonstraci evropských hodnot, no ne?
Vidím to asi tak, že si zažádám v Bruselu o nějakého běžence s tím, že si ho beru nad rámec stanovených kvót. S touto žádostí zašlu číslo svého účtu, na který mi následně přijde 250 000 eur, což je zhruba těch našich sedm miliónů. Je možné, že si řeknu ne o jednoho, ale o dva nebo tři. Ale asi čtyři, to pak dostanu 1 000 000 eur, tak ať je to pěkně zaokrouhlené.
Jistě si říkáte, že to je blbost, že se to za ty love nevyplatí, mít do smrti na krku čtyři arabské Afroameričany. Jasně – ale můj plán myslí i na tohle!
Zkrátka – budu jim číst Lidové noviny (překladatele do sanskrtu si zaplatím). Třeba zrovna dnes tam psali, že takový průměrný prchač si v Německu přijde na 2 000 eur měsíčně. No to by u mě neměli! Platil bych jim jen zdravotní a sociální pojištění a životní minimum, takže by při první příležitosti zdrhli za kopečky.
A kdyby po mně Junker nebo Markela chtěli ty prachy zpátky, tak bych jim zdvořile řekl, že to je jejich problém a já že za nic nemůžu. Měl jsem dobrou vůli, chtěl jsem se humanitně a proevropsky angažovat, ale copak můžu za to, že vzali roha do rajchu? To jsem je měl jako mít zavřené v kleci? Aby mě pak ombudsmanka popotahovala po soudech, že jsem porušil lidská práva a bránil jim v pohybu, ve svobodném výběru země, v níž chtějí žít, v praktikování víry? Víte, jaké jsou u nás pálky jenom za to, když zhanobíte třídu nebo orientaci?!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Kadel z IP 89.102.14.*** | 3.5.2016 17:23
Dobrý den,

ne, nejste první, koho tohle napadlo. Měl jsem přesně stejnou úvahu rozepsanou, ale byl jste rychlejší. A protože jste to napsal skoro přesně tak, jak jsem si to představoval, dovolte mi, abych Vám poděkoval.
GVKB | 4.5.2016 13:06
Cenzura prochází evolučním vývojem jako vše ostatní, už jenom schází napsat programy umělé inteligence, které vyhledají na světě lidi, co porušují zákony a morálku, takový člověk bude okamžitě násilně izolován v převýchovném táboře, na ostrově někde v oceánu, aby on nemohl nějak narušovat mocné a bohaté diktatury, které z lidí dělají tupé konzumní stádo.
Sledování lidí díky; globalizaci, digitalizaci, mobilním telefonům, internetu, průmyslovým kamerám, skrytým mikrofonům, atd. je mnohem; dokonalejší, rychlejší, levnější, atd. začne se už u malých dětí ve školkách a školách se sledováním, a pokud se u dítěte zjistí sklony k porušování zákonů a morálky, bude toto dítě přemístěno na převýchovný ostrov, aby zde s ním nebyli problémy.
Všechno umění kde byl nějaký sobecký humor, se eliminuje z konzumní civilizace, sobecký humor se prohlásí za evoluční chybu, která se musí tvrdě trestat. Pokud je myšlení pod vlivem chemické návykové drogy, tak selhává kontrola myšlení, a je zde tak snaha o neslušný humor, proto se chemické drogy globálně přestanou prodávat a vyrábět.
Všimněme si toho, že humor není nikdy spojen se sebekritikou, nikdo se nechce veřejně smát svým chybám, z toho je jasné, že za humorem je lakomost a pyšnost, a jak každý věřící člověk ví, tak lakomost a pyšnost je největší a nejčastější lidský hřích, a nejvíce lidí skončí v očistci, díky lakomosti a pyšnosti.
Ano, bez sobeckého humoru zde bude lépe, místo sobeckého humoru, zde bude mít každý jenom povinné každodenní učení ve svojí specializaci, protože ten kdo se vše správně naučil, a byl vyzkoušen z toho, co umí, ten už logicky amatérsky nechybuje.
deprese.bloger.cz/P/Proc-je-humor-vsude-cenzurovan


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a nula