KDO CHCE PUTINA BÍT, NOVIČOK SI VŽDYCKY NAJDE!

Napsal Jan Hofírek (») 28. 3. 2018 v kategorii CO NA TO ŘÍKÁM, přečteno: 263×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Aaputin

Údajně za všechno asi může pravděpodobně možná Putin...

„Obviněný V. P. se s největší pravděpodobností dopustil dvojnásobné vraždy a proto se odsuzuje k trestu smrti.“ Jak bychom se dívali na takovýto rozsudek, co bychom si mysleli o soudci, který ho vynesl?
V politice je to podle všeho jiné. Termín „největší pravděpodobnost“ je synonymem pro absolutní jistotu, a tak na nás mainstreamová média už týden chrlí nenávistné tirády vůči Rusku a Putinovi a za velezrádce označují všechny, kdo se k této štvanici nepřidávají. Za zradu „evropských hodnot“ (co to je?) se považuje už i to, když někdo vysloví byť nesmělou pochybnost o tom, zda to s tou Skripalovou otravou nemohlo být třeba nějak jinak.
Dozvídáme se, jak solidární je nyní Evropská unie s Velkou Británií, kolik ruských diplomatů bude vyhoštěno a jak jsme se opět „semkli“. Je to dokonce od začátku prezentováno tak, že EU je v tomto naprosto jednotná. Jak to je ve skutečnosti jsem se náhodou dozvěděl na jednom „konspirativním“ webu a seznam zemí, které se k protiruské hysterii nepřipojily, tady uvádím: Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Irsko, Kypr, Lucembursko, Malta, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko.
Je komické pozorovat, jak se najednou dokáží sjednotit Babiš s Kalouskem, Němcová se Zaorálkem, lidovci s piráty, Svobodné fórum s Mladou frontou... Veškeré vzájemné spory jsou rázem zapomenuty a protiputinovské unisono zní ze všech hrdel. Až si říkám, zda bychom politiky neměli posuzovat podle toho, zda a nakolik si umí zachovat chladnou hlavu v okamžicích davové psychózy – ti dnešní čeští by v tomto testu až na pár výjimek beznadějně propadli. Disponuje snad paní Miroslava nějakými relevantními, nezpochybnitelnými důkazy, které ji opravňují pronášet patetické výzvy k obraně země před Putinem a Zemanem? Nikoli – ví o celé věci stejnou starou belu jako všichni ostatní! Tito bojovníci proti fake news, hoaxům a dezinformacím si navíc ani v nejmenším neuvědomují, že obvinění Ruska z útoku na Skripala je postaveno na neověřených domněnkách, fabulacích a „největších pravděpodobnostech“ a že se tedy jedná o klasický příklad konspirašní teorie.
Možná se za nějakou dobu ukáže, že to s tím otráveným špiónem bylo úplně jinak. Dočkáme se v takovém případě od politiků a médií omluvy? Dost o tom pochybuji.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a jedna