SVĚT JE NA POKRAJI PROPASTI!

Napsal Jan Hofírek (») 30. 5. 2018 v kategorii FEJETONY, přečteno: 238×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Adelojedna

V Rusku vrcholí přípravy na válku!

Nejen čeští, ale i evropští a světoví politici by si už konečně měli uvědomit, co se opravdu skrývá za sympatickou tváří Vladimíra Putina. Opravdu se necháme ukolébat sladkými prohlášeními ruského prezidenta o tom, že mu jde o mír, o přátelství mezi národy a oboustranně výhodnou spolupráci? Jak dlouho ještě budou Merkelová, Macron a Zeman tak naivní a tuto proradnou hru východního diktátora neprohlédnou? Svět stojí na křižovatce svých dějin a pokud nechceme, aby v blízké budoucnosti došlo k celoplanetárnímu konfliktu, k němuž se vinou Ruska a jeho agresivní politiky spojené s masivním a nekontrolovatelným zbrojením schyluje, je zapotřebí už konečně začít makat!
Dosud je tomu bohužel jinak. Jako hlas osamoceného zoufalce zní slova generála Pavla Petra (který jako starý komunista určitě ví, o čem mluví), varujícího před ruskou vojenskou převahou a nebezpečím agrese. Plán Ruska je podle Pavla Petroviče jasný – nejdříve dojde k obsazení Litvy, Lotyšska a Estonska a poté k vpádu Putinových ozbrojenců do Pobřeží Slonoviny a následnému obsazení Grónska, takže se celá Evropská unie rázem ocitne v kleštích! 
Naštěstí tu máme českou protiseismickou jednotku, která v posledních dnech podnikla odvážnou akci přímo do samotného srdce Putivovy říše a okamžitě informovala své spojence v NATO, co tam našla. Je to strašné odhalení a lidé se slabšími nervy by následující fotografie asi neměli vůbec vidět...

Adelojedna_2

Přímo v Kremlu je dislokováno toto hypersonické velkorážní dělo!

Adelotri

Ruská mezikontinentální raketa dvacáté generace, schopná zasáhnout Mníšek pod Brdy!!

Adeloctyri

Rusku se podařilo vyvinout i tuto laserem naváděnou střelu nulového doletu...

Adelopet

Stíhací bombardér SU-55, určený k taranování nepřátelských letadel

Adelosest

Tank Armata, proti kterému nemá NATO adekvátní obranu 

Adelosedm

U Kremelské zdi stojí dalekonosné dělo, namířené přímo na Velké Popovice!

Adeloosm

Na polích před Moskvou se to hemží tankovými divizemi, čekajícími na povel k obsazení Bangladéše 

Adelodevet

Ani tento balistický hybrid neunikl pozornosti českých rozvědčíků 

Adelodeset

Noční můra generála Pavla – ruský ultrazvukový kanón s křivou dráhou letu!  

A tak nezbývá než se se vší naléhavostí ptát: Budou politici nadále strkat hlavu do písku a sledovat ruské válečné přípravy bez toho, aby na ně adekvátně reagovali? Válka je na spadnutí a nikdo z odpovědných činitelů nejen v Evropě, ale na celém světě nevidí či nechce vidět blížící se apokalypsu! Fotografie českých seismologů, kteří s nasazením vlastního života pronikli až do Putinova supertajného skladu zbraní, jsou možná posledním varováním předtím, než nukleární smršť sežehne celou planetu. Probuďte se! 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a dvanáct