EXTRÉMISTÉ NEBYLI POLICISTÉ, ALE EXTRÉMISTÉ A ATRAPY DLAŽEBNÍCH KOSTEK BYLY PRAVÉ aneb co se nám snaží namluvit policejní mluvka?!

Napsal Jan Hofírek (») 8. 2. 2016 v kategorii CO NA TO ŘÍKÁM, přečteno: 1335×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Fotka uživatele Organizace proti multikulturnímu fanatismu.

 

 Jaké je pravé jméno policejního Zifčáka?

 

„Kategoricky odmítáme, že by maskovaní muži byli policisté, jednalo se o radikální extrémisty,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.
Je vcelku pochopitelné, že pan mluvčí mluví tak, jak mluví, ostatně říká se, že nejlepší obrana je útok. Tento mediální útok policejního mluvčího se však ukazuje být stejně zfušovaný jako policejní akce, která mu předcházela. 
Základní právnická otázka zní - cui bono? Mohli bychom si ji položit i v tomto případě a zeptat se, komu ta zpackaná policejní provokace a následné „žehlení“ nevyžehlitelného slouží? 
Fakta jsou jasná - údajní radikálové vycházející z domu, patřícímu ministerstvu vnitra, jejich zbrusu nové kukly, očividná naaranžovanost celé této skupiny pod vedením tajemného muže v hnědé bundě, kterého policie nezná a zároveň zná... Není to jistě pro mluvčího jednoduchá situace, jak z toho vybruslit, manévrovací prostor nemá žádný, video je jednoznačné a průkazné a lidé nejsou blbci. Takže - zatloukat, zatloukat, zatloukat?
Sdělovací prostředky o celé věci zarputile mlčí - tedy ty oficiální (ČT, Mladá fronta a Lidové noviny). Je evidentní, že jsou touto záležitostí zaskočeny, to, co se stalo a co je neoddiskutovatelně jasné (viz video), je i pro ně silná káva, a tak čekají na instrukce shora. Na sociálních sítích jsou lidé konsternováni a nevěřícně se ptají, jestli jsme se ocitli zpět v době Palachova týdne, kdy vedoucí představitelé strany a státu hovořili o budovatelském úsilí lidu a úspěších socialistické výstavby a přestavby, zatímco skutečná státní moc, tedy StB, masakrovala na Václaváku „antisocialistické živly“. I nyní před nás předstupují usměvaví a sebejistí politikové, tvrdící, že se nic nestalo, že nemáme věřit fámám, že ti policisté byli extrémisté, ten muž v hnědé bundě byl „uklidňovatel“ znesvářených stran, prostě dobrák, který se tam náhodou nachomýtl a rozhodl se, že ty horké hlavy zchladí, že nikdo odnikud nevycházel, že ty atrapy dlažebních kostek byly pravé (tedy ty kostky), že ty kukly na hlavách policejních radikálů (tedy ani ne tak policejních jako radikálů) byly špinavé a obnošené a že vlastně se ani o kukly nejednalo, protože maskovat se při demonstracích je zakázané a policie by určitě zasáhla, kdyby...
Co nám to vlastně chce ten policejní tiskový mluvčí nabulíkovat? Opravdu si on a Chovanec myslí, že lidé jsou totální prosťáčkové, kterým lze navykládat cokoli? Bude se prý vyšetřovat a lidé jsou dokonce ostentativně vyzýváni, aby oznamovali, co viděli, aby se to vyšetřilo co nejlépe a nejrychleji. Ale cožpak to na tom videu není vidět dostatečně jasně? 
Podle mého názoru by se mělo především zjistit, kdo byl ten člověk v hnědé bundě. Je očividné, že šlo o policejního koordinátora, který celou akci řídil a určitě tedy ví nejlépe, kdo a za jakým účelem tuto provokaci vymyslel. Věděl o ní ministr vnitra a policejní prezident, nebo je to tak, že uvnitř policie existují skupiny, jednající na vlastní pěst? Jestli ano, pak na čí příkaz?
Ten „tajemný“ člověk v hnědé bundě nepřiletěl do Prahy z Marsu, jeho jméno a aktivity jsou určitě známé mnoha policistům z jeho bezprostředního okolí. Chtěl bych apelovat na jejich profesní čest a vyzvat je, aby se v budoucnu již nenechávali manipulovat lidmi v hnědých bundách, ale stáli na straně občanů, na straně práva a spravedlnosti. 

A řekli nám jeho jméno...

https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1528074367493526/?pnref=story

https://www.youtube.com/watch?v=M4act5gZNgA

http://jaroslavnovak.blog.idnes.cz/c/494472/policejni-provokace-osvedceny-trik-na-vyrobu-nepratel-statu-a-lidu.html

 

 

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a třináct